O nás

Tyto internetové stránky a e-shop www.inteligentni-termoska.cz jsou provozovány naší společností TERLA s.r.o., která je výhradním dovozcem a distributorem outdoorového zboží vyrobeného německou společností alfi GmbH. Společnost alfi GmbH oslavila v roce 2014 100. výročí od zahájení výroby a specializuje se na výrobu isolačních a nerezových nádob nejvyšší kvality, splňující náročné hygienické normy. Společnost alfi GmbH vyrábí své výrobky se šetrností k životnímu prostředí a používá k výrobě recyklovatelné materiály, které neobsahují žádné toxiny.

Hlavním produktem, který na českém trhu doposud chyběl a který právě díky našemu e-shopu můžete získat, je Inteligentní termoska – termoska s pítkem, vynikající svými izolačními vlastnostmi a snadnou manipulací (více informací naleznete v záložce nazvané "O produktech"). Samy máme s Inteligentními termoskami dlouholeté osobní zkušenosti, a proto jsme se rozhodli je nabízet i na českém trhu.

V nabídce máme i jiné zajímavé kvalitní produkty značky alfi, jako jsou láhve na pití, termosky na jídlo, cestovní termosky, termohrnky, termokonvice, chladící nádoby a další doplňkové zboží. Atraktivitu námi dodávaných produktů zvyšují mimo jiné i zajímavé designy, které jsou výrobcem každoročně obměňovány.

Pro obchodní partnery můžeme zajistit produkty s originálním designem dle vlastního návrhu a požadavků.
Pokud si námi nabízené produkty zakoupíte, věříme, že si je oblíbíte a že Vám budou dlouho a dobře sloužit.